Rozlúčkové preteky 2025
Mladí športovci z klubu Kajak-Kanoe Piešťany úspešne ukončili sezónu 2025. Na tradičných Rozlúčkových “tortovych” pretekoch, ktoré sa konali 4. októbra na Zemníku v Bratislave, predviedli skvelé výkony vo všetkých vekových kategóriách.
Spolu získali 9 medailových umiestnení, z toho 2 zlaté, 4 strieborné a 3 bronzové.
Najväčší úspech zaznamenali Martin Uhrík (K1 chlapci 14) a Ema Ondrejíčková (K1 dievčatá 13), ktorí zvíťazili vo svojich kategóriách.
Ďalšie medaily pre Piešťany vypádlovali:
- Nina Radimáková – 2. miesto (K1 dievčatá 14)
- Naomi Jaloviar – 2. miesto (K1 dievčatá 11)
- Šimon Urban – 2. miesto (K1 kadeti)
- Jakub Uhrík – 3. miesto (K1 kadeti)
- Michal Uhrík – 3. miesto (K1 chlapci 12)
- Timea Stančeková – 3. miesto (K1 dievčatá 13)
Klub Kajak-Kanoe Piešťany uzavrel sezónu 2025 ďalším veľkým úspechom. V celosezónnom hodnotení Slovenského pohára klubov sa Piešťanci umiestnili na vynikajúcom 2. mieste spomedzi viac ako dvadsiatich slovenských klubov rýchlostnej kanoistiky a na 3. mieste Slovenského pohára mládeže. Týmto výsledkom potvrdil piešťanský klub svoju dlhodobú stabilnú pozíciu medzi najlepšími tímami Slovenska.
Veľká vďaka patrí všetkým pretekárom za predvedené výkony počas celej sezóny 2025 a ich trénerom za neúnavnú prácu so svojimi zverencami. ĎAKUJEME
5 fotiek





